مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید عمده انواع پاکت بسته بندی تشریفات ختم

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کننده انواع پاکت های بسته بندیویژگی های پاکت های بسته بندی تشریفاتی ختمپاکت های کاغذی پنجره دار مخصوص پذیراییتفاوت پاکت های پذیرایی کاغذی و پلاستیکانواع پاکت های بسته بندی تشریفاتیبهترین جنس برای تولید پاکت بسته بندی تشریفاتمزایای خرید پاکت بسته بندی تشریفات ویژگی های پاکت بسته بندی تشریفاتراهنمای خرید پاکت بسته بندیقیمت فروش پاکت بسته بندی تشریفات

پاکت ها طیف وسیعی از مدل ها و جنس ها را شامل می شوند که هر کدام خصوصیات بارز خود را داشته و کاربردهای متنوعی را نیز دارا می باشند. در میان انواع مختلف پاکت ها، نوعی از این محصولات وجود دارد که از جنس کاغذ کرافت بوده و دارای مقاومت و دوام بسیار بالایی می باشند. این پاکت ها به اشکال متنوعی تولید می گردند که از جمله آنها می توان به پاکت بسته بندی مخصوص تشریفات مختلف مانند ختم اشاره نمود.از مشخصات این نوع  این پاکت ها داشتن قسمت شفاف روی پاکت می باشد که مانند پنجره ای محصولات درون پاکت را نمایش می دهد. در زمینه تولید پاکت بسته بندی تشریفات ختم و … نیز، تولید کنندگان متعددی به تولید عمده این محصولات فعالیت دارند.

تولید عمده انواع پاکت بسته بندی تشریفات ختم

تولید کننده انواع پاکت های بسته بندی

تولید کننده انواع پاکت های بسته بندی بسته بندی محصولات یکی از بهترین راه ها جهت جلوگیری از خراب یا فاسد شدن محصولات و نیز نظم بخشیدن به محصولات مختلف مانند محصولات غذایی، انواع آجیل و خشکبار و ..‌. می باشد. افراد روزانه از انواع بسته بندی ها استفاده می کنند. در زمینه بسته بندی محصولات مختلف نیز، روش های گوناگونی وجود دارد که افراد بر اساس نیازهای مختلف خود، انواع پاکت های بسته بندی تولید شده را جهت حمل و بسته بندی محصولات به کار می برند.

بر این اساس و با توجه به نیاز مصرف کننده به پاکت های بسته بندی مختلف، امروزه تولید کنندگان مختلفی با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه به تولید انواع پاکت های بسته بندی در جنس های مختلف روی آورده اند. نکته ای که در مورد این محصولات حائز اهمیت می باشد این است که این پاکت ها به علت داشتن مواد سلولزی کاملا مناسب با محیط زیست بوده و هیچ ضرری برای آن ندارند.

هم چنین از دیگر مزیت های این پاکت ها، برخورداری از زیبایی خاصی می باشد که از این نظر نیز به محبوبیت آنها افزوده است. انواع پاکت بسته بندی که توسط تولید کنندگان برتر کشور جهت ارائه به بازار و مشتریان تولید می گردند به شرح زیر می باشند:

 • پاکت های بسته بندی بغل کاست: این پاکت ها جزو پر فروش ترین پاکت ها محسوب می شوند. جنس این پاکت ها از کاغذ کرافت بوده که از مشخصه های بارز این کاغذ مقاومت بالای آن می باشد. به علت داشتن مقاومت بالا، این نوع پاکت ها مناسب نگهداری و حمل محصولات مختلف با وزن های بالا و سنگین نیز می باشد. این نوع پاکت می تواند نگهدارنده محصولاتی از قبیل انواع نان، چای، انواع میوه های خشک، مواد شیمیایی و … باشد. از دیگر خصوصیات پاکت های بغل کاست، برخورداری از زیبایی خاصی نیز می باشند.
 • پاکت بسته بندی ایستاده: این پاکت ها نیز از دوام بسیار خوبی برخوردار بوده و قدرت ایستایی بالایی نیز دارند. از این رو از این محصولات در قفسه های فروشگاهی و ویترین فروشگاه ها استفاده می شود که جلوه خاصی داشته و به زیبایی آن می افزاید. این پاکت ها نیز در بسته بندی انواع نان، کیک، میوه های خشک، کودهای شیمیایی و … به کار برده می شوند.
 • پاکت بسته بندی سه طرف چسب: یکی دیگر از مدل های پاکت های بسته بندی، پاکت های سه طرف چسب می باشند که از ویژگی های بارز این نوع پاکت، حجم کم آن می باشد که قابلیت حمل آسان آن را فراهم می کند. از این پاکت نیز جهت نگهداری انواع نان، چای، قهوه، شکر و … استفاده می شود.

با توجه به اهمیت بسته بندی محصولات مختلف، تولید کنندگان کشور به تولید انواع این پاکت ها در حجم های انبوه فعالیت های وسیعی دارند. وجود این تولید کنندگان در واقع ارائه پاسخ مناسب به نیازها و درخواست هایی می باشد که در بازار وجود داشته و از این نظر دارای اهمیت می باشند.

ویژگی های پاکت های بسته بندی تشریفاتی ختم

پاکت های بسته بندی که امروزه تولید می شوند دارای تنوع بسیاری بوده که هر کدام از انواع آن ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود را نیز دارند. همانطور که گفتیم یکی از مدل های پاکت های بسته بندی که جهت مراسم و تشریفات خاص طراحی و تولید می شود، پاکت های تشریفاتی مانند ختم و … می باشند.

این پاکت ها از نمونه های جالب بسته بندی می باشند که جهت تشریفاتی خاص مانند ختم و مواردی از این قبیل به کار برده می شوند. این پاکت ها با برخورداری از یک سری ویژگی ها و مزایا توانسته اند مصرف کنندگان بسیاری را به سمت خود جذب نمایند.

از جمله ویژگی ها و خصوصیات ویژه پاکت تشریفاتی ختم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • این پاکت ها در برابر عوامل بیرونی مانند فشار و یا دمای خارجی مقاومت بسیار بالایی را از خود بروز می دهند.
 • این پاکت ها دارای درب آسان‌ باز شو می باشند که از این حیث می توانند به راحتی باز و بسته شوند.
 • ضد آب و رطوبت می باشند. با توجه به این ویژگی نیز می توان با خاطری آسوده آن را جهت مراسم و تشریفاتی از قبیل ختم‌ برای نگهداری انواع میوه، شیرینی و … مورد استفاده قرار داد.
 • یکی دیگر از مزیت های این نوع پاکت ها، ظاهر شکیل و زیبای آن می باشد که از این نظر برای مراسمی تشریفاتی بسیار مناسب بوده و به کار می آیند.
 • هم چنین این پاکت ها دارای قابلیت ایستایی خوبی می باشند که این ویژگی نیز خود جهت مراسمی این چنینی و مواردی از این قبیل بسیار کاربردی و متناسب می باشند.
 • از دیگر مشخصه های پاکت پذیرایی ختم، قیمت مناسب آن می باشد که نسبت به مزایای متعدد آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.

پاکت های کاغذی پنجره دار مخصوص پذیرایی

در میان مدل های مختلف پاکت های بسته بندی، پاکت های پنجره دار کاغذی نیز یکی از این محصولات می باشند که اغلب مخصوص پذیرایی بوده و با این هدف تولید  گشته اند. علت نام گذاری این پاکت ها به پاکت های پنجره ای، قسمت شفاف به کار رفته روی محصول می باشد که مانند یک پنجره محتویات درون پاکت را نشان می دهد.

با توجه به این ویژگی خاص به کار رفته در طراحی و تولید این نوع پاکت ها، امروزه از آنها جهت مراسم و پذیرایی ها استفادا می شود. هم چنین لازم به ذکر است که این پاکت ها از سه لایه متفاوت تشکیل شده است که با توجه به این موضوع دارای مقاومت بسیار بالایی نیز می باشد و از این حیث می تواند سبب دوام و ماندگاری محصولات قابل استفاده در آن شود.

سه لایه تشکیل دهنده پاکت های پذیرایی پنجره دار که هر کدام نقش مهمی را در این محصول ایفا می کنند عبارتند از:

 • یک لایه کاغذ کرافت در روی محصول: این  لایه این امکان را به وجود می آورد که قابلیت انواع چاپ مانند چاپ طلاکوب، چاپ فلکسی و … روی محصول وجود داشته باشد.
 • یک لایه فیلم پلی استر شفاف به عنوان لایه میانی: این لایه نیز به مقاومت و نفوذ ناپذیری پاکت کمک به سزایی می کند و از این طریق به ماندگاری و طول عمر محصول می افزاید.
 • یک لایه فیلم پلی اتیلن شفاف به عنوان لایه سوم: این لایه نیز دارای قابلیت دوخت پذیری بوده و از این طریق مانع ورود آلودگی به داخل پاکت می شود.

پاکت پذیرایی کاغذی پنجره دار برای بسته بندی محصولات مختلفی که در پذیرایی ها استفاده می شود مانند انواع میوه، آجیل و خشکبار، انواع شیرینی و … بسیار مناسب می باشد. این پاکت را در سایزهای مختلف و طرح های گوناگون می توان در بازار یافت. هم چنین این پاکت ها به صورت پاکت پذیرایی بک نفره و … نیز عرضه و به فروش می رسند.

تفاوت پاکت های پذیرایی کاغذی و پلاستیک

تفاوت پاکت های پذیرایی کاغذی و پلاستیک امروزه استفاده از پاکت های کاغذی در مقایسه با پلاستیک نه تنها برای محیط زیست بسیار سودمند می باشد، بلکه، از نظر اقتصادی و تجاری نیز دارای مزایای بسیاری می باشند که استفاده از آنها را رواج داده است. در واقع اگر بخواهیم به تفاوت پاکت های پذیرایی کاغذی در مقایسه با پاکت پلاستیکی بپردازیم، موارد زیر به خوبی گویای این مطلب خواهند بود:

 • پاکت و کیسه های کاغذی به خوبی سازگار با محیط زیست می باشند. در حالیکه کیسه های پلاستیکی غیر قابل تجزیه بوده و باعث آلودگی محیط زیست می شوند. پاکت های کاغذی کرافت قابلیت بازیافت برای چند بار را دارند در حالی که کیسه های پلاستیکی از این قابلیت محرومند.
 • پاکت کاغذی را می توان در هر طرح و رنگی سفارش داد و چاپ نمود‌. این مزیت را می توان برای چاپ تبلیغات مختلف روی این پاکت ها نیز به کار برد و آنها در سایزهای گوناگون و نیز با ضخامت های مختلف سفارش داد. در حالی که پاکت پلاستیکی قابلیت هیچگونه چاپی را ندارند.
 • پاکت های کاغذی دارای منافذ بوده و تهویه می شوند و از از این لحاظ هیچ ضرری برای انسان و علی الخصوص کودکان نداشته و در حالی که پاکت پلاستیکی بعد از چند دقیقه استفاده مضر خواهد بود.
 • پاکت های کاغذی جهت بسته بندی و نگهداری مواد غذایی یکی از بهترین گزینه ها بوده زیرا با منافذ باز خود به گردش هوا درون پاکت کمک کرده و باعث شادابی و تازه ماندن محصولات غذایی می شود. اما کیسه های پلاستیکی چنین مزیتی را ندارند‌.
 • پاکت های پذیرایی کاغذی از ضخامت خوبی برخوردار بوده و با دوام می باشند و به راحتی می توان مواد سنگین را برای مدت زمان طولانی در آنها نگهداری نمود.

انواع پاکت های بسته بندی تشریفاتی

انواع پاکت های بسته بندی تشریفاتی پاکت های بسته بندی تشریفاتی از جمله پاکت های زیبا و با دوام می باشند که در مجالسی همچون ختم، جشن تولد‌ و … می توانند جهت نگهداری مواد مختلف استفاده و به کار برده شوند. با توجه به مزایای زیادی که این پاکت ها از آنها برخوردار  می باشند، انواع این محصولات با طرح ها و رنگ بندی های متنوع تولید و روانه بازارهای مختلف گشته اند.

برخی از مدل های پاکت های بسته بندی تشریفاتی که کارکردهای مخصوص به خود در مراسم های گوناگون دارند عبارتند از:

 • پاکت های بسته بندی تشریفاتی ترحیم یا ختم
 • پاکت های زیپ دار مجلسی در انواع جشن ها
 • پاکت های پنجره دار رنگی برای انواع مراسم و تشریفات
 • پاکت های کاغذی پذیرایی جهت همایش ها و کنفرانس ها
 • و …

بر این اساس مشتریان مختلف طبق انتخاب ها و سلایق شخصی خود می توانند جهت مراسم های تشریفاتی خود اعم از مجلس ختم و  … انواع پاکت تشریفاتی را در طرح و مدل دلخواه و هم چنین در سایزهای مختلف تهیه و خریداری نمایند.

بهترین جنس برای تولید پاکت بسته بندی تشریفات

پاکت های بسته بندی در انواع مختلف از مواد اولیه گوناگونی تشکیل شده اند که هر کدام خاصیت های ویژه خود را دارد و عبارتند از:

 • مواد اولیه نایلونی و نایلکسی
 • مواد اولیه کاغذ کرافت، کاغذی خاص با مقاومت و دوام بالا
 • مواد اولیه متالایز دارای قابلیت چاپ پذیری بسیار بالا

این سه جنس از مواد اولیه جزو پر مصرف ترین و پر کاربردترین ها در تولید پاکت های بسته بندی مختلف می باشند که اگر بخواهیم به بهترین جنس برای تولید پاکت هایی خاص مانند پاکت تشریفاتی اشاره کنیم، می توان گفت کرافت و یا متالایز می توانند در تولید این پاکت ها بهترین گزینه باشند.

مزایای خرید پاکت بسته بندی تشریفات

مزایای خرید پاکت بسته بندی تشریفات پاکت بسته بندی تشریفاتی با توجه به مزایای بسیاری که دارد یکی از بهترین انتخاب ها جهت تشریفات و مراسم ویژه می باشد. در واقع علت استقبال از این نوع پاکت ها، برخورداری آنها از مزایای زیر می باشد:

 • بسته بندی بسیار شیک و زیبا
 • تنوع در طرح و رنگ
 • امکان چاپ پاکت های تشریفاتی در طرح و سایز دلخواه
 • سهولت استفاده با توجه به امکاناتی همچون زیپ دار بودن و …
 • نگهداری مواد و محصولات مختلف در وزن های مختلف و بالا

ویژگی های پاکت بسته بندی تشریفات

پاکت های بسته بندی تشریفات دارای ویژگی های مشخصی می باشند که سبب استفاده های وسیع از آنها جهت موارد متعدد شده است. از جمله ویژگی های برجسته این پاکت ها به طور خلاصه عبارتند از:

 • مقاومت بسیار بالا در برابر عواملی بیرونی همچون پارگی، فشار و …
 • دارای طرح های زیبا و مختلف متناسب با مراسم های تشریفاتی مختلف
 • دارای دوام و ماندگاری بسیار بالا
 • و …

راهنمای خرید پاکت بسته بندی

راهنمای خرید پاکت بسته بندی در صورتی که قصد خرید انواع پاکت های بسته بندی در طرح ها و ابعاد مختلف را دارید، برای خریدی بهتر و رضایت بخش تر بهتر است که از راهنمای خرید پاکت بسته بندی که در هنگام خرید این محصولات توسط فروشندگان ارائه می شوند، بهره بگیرید:

 • با توجه به وزن محصول خود، پاکت مخصوص به همان وزن را تهیه کنید.  برای مثال برای وزن های کم تر پاکت های ساده را خریداری نمایید.
 • اگر برای مصارف خاصی همچون مراسم های خاص نیاز به پاکت های بسته بندی دارید، از نوع پاکت بسته بندی تشریفات که دارای طرح های شکیل و زیبایی می باشد استفاده کنید.
 • سعی کنید از پاکت های کاغذی کرافت دار که مناسب با محیط زیست می باشند بیشتر جهت بسته بندی محصولات استفاده نمایید.

قیمت فروش پاکت بسته بندی تشریفات

در رابطه با قیمت پاکت بسته بندی تشریفاتی می توان گفت قیمت های متفاوتی برای این محصول با توجه به جنس، سایز و … ارائه می شود. هم چنین تفاوت در قیمت این پاکت ها را می توان تحت تاثیر عوامل متعدد دیگری نیز دانست که در بازار وجود داشته و ارتباط مستقیم با قیمت پاکت های بسته بندی دارند.

بر این اساس و با توجه به نوسانات بازار، نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را به عنوان قیمت قطعی محصول برای آن در نظر گرفت. با توجه به این موضوع، قیمت پاکت بسته بندی تشریفاتی به صورت روز در بازار تهیه و تنظیم می گردد.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید