مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده پاکت متالایز مرغوب در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه تولید کننده پاکت متالایز در کشورخرید مستقیم پاکت متالایز از شرکت تولیدیفروش عمده پاکت متالایز به قیمت روزقیمت پاکت متالایز درب کارخانه

 پاکت متالایز پاکتی از جنس داخلی متالایز می باشد که می تواند از محتویات داخلی در مقابل آب و رطوبت به خوبی محافظت کند. به این نوع پاکت، پاکت محرمانه نیز گفته می‌شود. تولید کننده پاکت متالایز مرغوب در کشور برند های معتبری هستند که در خط تولیدی خود از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کنند.

تولید کننده پاکت متالایز مرغوب در کشور

کارخانه تولید کننده پاکت متالایز در کشور

کارخانه تولید کننده پاکت متالایز در کشور

کارخانه تولید کننده پاکت متالایز در کشور، از خط تولید های مدرن و پیشرفته برای تولید این محصول استفاده می‌کند. در این خط تولیدی ها انواع پاکت سه طرف دوخت و پاکت بغل کاست تولید می‌شود که می‌تواند با قیمت های مختلف در اختیار مشتریان قرار بگیرند.

پاکت متالایز در واقع در گروه پاکت های پلیمری دسته بندی می شوند که با لایه نازک فلزی پوشش داده می‌شود. این محصولات دارای ظاهری فلزی شبیه به فویل آلومینیوم بوده و از نظر وزن و هزینه کاهش زیادی پیدا می کنند.

کاربرد های پاکت متالایز در صنایع با هدف تزئین و بسته بندی مواد غذایی و همچنین برای کاربرد های مخصوص هم چون عایق کاری لوازم الکترونیکی مورد توجه قرار می گیرد. در خط تولید این محصول از عملیات متالایز کردن با استفاده از یک فرایند تجزیه بخار با روش فیزیکی استفاده می شود.

آلومینیوم فلزی است که به طور متداول برای این منظور در این خط تولید ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آلومینیوم فلزاتی نظیر نیکل و کروم در این خط تولید مورد استفاده واقع می‌شوند. در این خط تولیدی ها فلز حرارت داده شده و تحت خلا تبخیر می گردد. این ماده متراکم می شود و بر روی فیلم پلیمری سرد در نقطه پایین تر از بخار فلز پوشش داده می‌شود. پوشش تولید شده به مراتب نازک تر از فویل فلزی است. این پوشش به مرور زمان تغییر رنگ پیدا نمی کند. از این نظر می‌تواند در بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده واقع شود.

خرید مستقیم پاکت متالایز از شرکت تولیدی

خرید مستقیم پاکت متالایز از شرکت تولیدی این محصول روی قیمت نهایی آن تاثیر بسزایی دارد. قیمت پاکت متالایز در بازار بسته به کیفیت تولیدی این محصول تعیین می شود. پاکت متالایز در اولین مرحله تولیدی  برای تزیینی به عنوان زرق و برق دار مورد توجه قرار گرفت. از این محصول در مواردی زیر استفاده می شود:

  • برای بسته بندی کردن محصولات غذایی مانند ساندویچ، اسنک، قهوه و آبنبات
  • مورد استفاده در بازار صادرات گوشت
  • مورد استفاده در صنایع بسته بندی کود های کشاورزی
  • مورد استفاده در صنایع محصولات آرایشی و دارویی
  • مورد استفاده در صنعت کیف و پوشاک

البته ناگفته نماند که بیشترین استفاده از این پاکت جهت بسته بندی صنایع سیمان، گچ، مواد معدنی، پودر های میکرونیزه و مواد شیمیایی دیده می‌شود. بارگیری در این گونه پاکت به صورت اتوماتیک در خط تولید ها انجام می گیرد و به واسطه دهانه دار بودن پاکت ها محیط بارگیرخانه به دور از هرگونه آلودگی می باشد.

بارگیری آسان، سریع و بدور از هرگونه آلودگی و تماس مستقیم با مواد از جمله مهم ترین مزیت های این نوع بسته بندی می باشد. در بسته بندی مواد شیمیایی مهمترین مزیت این نوع بسته بندی جلوگیری از نشت مواد شیمیایی و محافظت از ورود هرگونه ناخالصی به داخل بسته بندی می باشد.

این نوع بسته بندی به واسطه ماهیت کرافت ای که دارند از این عوامل جلوگیری می کنند. در خط تولید این محصولات جهت بالابردن استحکام و حصول بسته بندی مطمئن در پاره‌ ای از موارد استفاده از پک یک لایه به صورت لیمنیت استفاده می شود. به واسطه چاپ پذیری کاغذ کرافت در این نوع بسته بندی کلیه توصیه های ایمنی به آسانی و کاملا مشخص بر روی بسته بندی قابل چاپ هستند و این موضوع یکی دیگر از مهم ترین مزیت های این نوع بسته بندی می باشد.

فروش عمده پاکت متالایز به قیمت روز

فروش عمده پاکت متالایز به قیمت روز

فروش عمده پاکت متالایز به قیمت روز در راستای تهیه این محصول برای کارخانه های بسته بندی کننده محصولات غذایی و دارویی مختلف می تواند دارای اهمیت بسیار زیادی باشد.

پاکت متالایز به نوع طراحی می شود که می تواند از خصوصیات فوق العاده ای برخودار باشد. پاکت متالایز به صورت یک سطح نقره‌ ای بازتابنده شبیه به فول آلومینیوم تولید می‌شود که این پوشش می‌تواند از نفوذ پذیری نور و رطوبت به داخل محتویات داخل جلوگیری کند.

از مهم ترین خواص این محصول می‌توان به توانایی محافظت از محصولات در برابر رطوبت اشاره کرد. در وهله اول تولید انواع پاکت متالیزه هدف اصلی این بود که این محصولات به عنوان یک جایگزین برای ورقه فویل آلومینیوم شناخته شده باشند اما این پوشش ها خواص ممانعت کنندگی به اندازه فول آلومییوم را نداشتند از این رو نتوانستند جایگزینی مناسب برای این محصول شناخته شده باشند.

این محصول به صورت عمده با هدف استفاده در صنعت بسته بندی محصولات غذایی مورد توجه قرار گرفت. با بسته بندی کردن محصولات غذایی در داخل پاکت کرافت این توانایی برای تولید کننده و مصرف کننده ایجاد می شد که بتوانند زمان نگهداری مواد را افزایش دهند. به واسطه تنفس مواد بسته بندی شده از طریق این محصول مواد داخل پاکت همیشه تازه و بدون گرد و غبار و آلودگی هستند.

جوهر مورد استفاده در ساخت این گونه پاکت با پایه حلال آب و چسب مصرفی تهیه شده از چسب نشاسته است که از لحاظ بهداشتی سازگاری با مواد غذایی دارند. مواد غذایی هم چون نشاسته، شکر، افزودنی‌ های خوراکی، پودر کاکائو، شیر خشک، بذر، قهوه، ادویه چای خشک و امثال این محصولات از ۵ الی ۵۰ کیلوگرم در این نوع بسته بندی ها قابل بسته بندی هستند.

 حمل و نقل این نوع بسته بندی نسبت به دیگر امثال بسیار مطمعن تر و بهداشتی تر است.

قیمت پاکت متالایز درب کارخانه

پاکت متالایز اصفهان با قیمت درب کارخانه به مشتریان ارائه داده می شود. به طور کلی می توان گفت سه نوع کاست  را می توانبرای پاکت متالایز مورد استفاده قرار داد که عبارتند از:

  • پاکت ته کاست
  • پاکت بغل کاست
  • پاکت ته کاست به اضافه  پاکت بغل کاست یا پاکت سه طرف کاست

هر یک از این نوع پاکت در خط تولیدی های مختلف تولید می شوند و برای بسته بندی محصولات مختلف می توانند مورد استفاده واقع شود. در مطالب قبل دلایل اصلی استفاده از این نوع بسته بندی ارائه داده شد. این اطلاعات می تواند در زمینه خرید بهترین پاکت متالایز شما را راهنمایی نماید. 

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید