مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان پاکت پذیرایی ترحیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید انواع پاکت پذیرایی ترحیمفروشنده عمده پاکت پذیرایی ترحیم

پاکت پذیرایی ترحیم نمونه ای از سبک و سیاق جدید پذیرایی در مراسمات مختلف امروزی است. شرکت های تولید کننده پکیج های پذیرایی با محصولاتشان در عصر حاضر بیش از هر زمانی تا کنون به همایش ها، مجالس و مراسمات ما رسوخ کرده اند و شیوه ای منظم و نوین را برای خدمات پذیرایی بدون دغدغه ما ارائه داده اند.

خرید ارزان پاکت پذیرایی ترحیم

نحوه تولید انواع پاکت پذیرایی ترحیم

نحوه تولید انواع پاکت پذیرایی ترحیم پاکت های پذیرایی این روز ها به روش های مختلفی طراحی و تولید میشوند و در نهایت این روند، محصولاتی از جنس مقوا، کارتن و نایلون در اختیار ما قرار میگیرد. اگر به چاپخانه ها سری بزنیم و پرس و جویی بکنیم به میزان سفارشات آن ها برای چاپ مقوا هایی مخصوص برای ساخت پکیج پذیرایی پی میبریم؛ اما این تنها نقطه شروع ماجرا نیست! بلکه کارخانه های تولید محصولات پلاستیکی با تولید بسته های نایلونی زیپ کیپ به رقیبی جدی برای پکیج های مقوایی تبدیل شده اند.

بیشترین عرضه و تقاضا های بسته های پذیرایی در مراسمات ترحیم سال های اخیر، همین پاکت های زیپ کیپ و وکیوم بوده اند؛ اما شرکت های ارائه خدمات پذیرایی و تشریفات از اجرای هیچ ایده ای برای تولید بسته هایی متفاوت و مجاب کردن مشتریان به خرید پاکت های پذیرایی از ایشان، دریغ نکرده اند تا ما شاهد انواع زیادی از بسته بندی ها باشیم؛ پاکت هایی که در این ایام کرونایی به منظور رعایت بهداشت رواج بیشتری پیدا کردند.

برای خلاقانه تر شدن این محصولات طرح های چاپی زیاد و متفاوتی به دنیای پاکت های پذیرایی راه پیدا کرده اند تا متناسب با سلیقه مشتری ها بستر آبرومندانه ای را برای پذیرایی مراسمات فراهم کنند.

فروشنده عمده پاکت پذیرایی ترحیم

فروشنده عمده پاکت پذیرایی ترحیم پاکت های پذیرایی مراسماتی همچون مراسم ترحیم، لزوما به تعداد محدود و به همراه محتویات از سوی تولید کنندگان عرضه نمیشوند. بلکه بعضا به صورت عمده به شرکت های آماده سازی این پکیج ها عرضه میشوند و سپس به دست مشتری هایشان میرسند. اما بعضا شرکت های تولید کننده، فروش پاکت های ترحیم را به صورت محدود هم پیش میگیرند و بدون واسطه خود به تولید بسته های پذیرایی میپردازند.

مزیت این پاکت ها در مقایسه با سبک سنتی در پذیرایی عبارتند از:

  • عدم نیاز به ظروف در مراسمات
  • جلوگیری از دستمالی شدن اقلام و بهداشتی ماندن آن ها
  • دارای طرح های حاوی پیام های متناسب با مراسم
  • امکان چاپ لوگو یا متن و پیام مورد نظر صاحب مجلس
  • و…

امروزه مزیت های بالا در این بسته بندی های خلاقانه و طرح های متفاوت آن ها، هر فردی را برای برگزاری مراسمی با این پاکت ها مجاب میکند و این امر خبر از آینده ای متفاوت با سطح کیفی ای بالاتر را در برگزاری مراسم به ما میدهد.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید