مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم پاکت ترحیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع پاکت ترحیممرکز پخش پاکت ترحیم

افرادی که برای مراسم فوت بستگان خود در پی برگزاری بهترین و آبرومند ترین مجلس هستند حتماً پاکت ترحیم را برای پذیرایی از مهمان های خود خریداری کنند. این پاکت‌ ها در انواع و طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارند که بسته به سلیقه افراد انتخاب می‌شوند. افرادی که قصد خرید این نوع پاکت را دارند می توانند خرید خود را به طور مستقیم و بی واسطه انجام دهند.

خرید مستقیم پاکت ترحیم

معرفی انواع پاکت ترحیم

معرفی انواع پاکت ترحیم پاکت های ترحیم انواع مختلفی دارند از جمله پاکت های مشکی ترحیم که دارای ۲ لایه می باشند و ضد آب هستند و دارای زیپ هستند و بسیار مقاوم هستند هم چنین پاکت‌ های ترحیم که به صورت پنجره دار هستند و دسته دار هستند و به صورت نقره کوب می باشند. یک نوع دیگر پاکت که با چاپ دل خواه شما انجام می شود همچنین پاکت هایی که برای پک آماده مخصوص پذیرایی در مجلس استفاده می شوند و پاکت هایی که به عنوان پک میوه کامل با رنگ های مختلف وجود دارند. همان طور که می دانیم وقتی که در خانواده و فامیل یک نفر فوت می کند باید مراسم را طبق سنت برگزار کنند. 

این مراسم را می توانند در خانه و یا در مسجد برگزار کنند البته این سنت دیرین از گذشته همراه ما بوده که برای افرادی که فوت می کردند ارزش قائل بودیم و هستیم. در ایران فردی که فوت می‌کند نه تنها یک بار بلکه چند بار برای او مراسم می‌گیرند؛ مراسم روز اول، مراسم روزدوم و مراسم روز سوم و مراسم روز هفتم و مراسم چهلم و سالگرد سال متوفی و همه آنها به طور کامل برگزار می‌شوند. کاری که در این مراسم ها تهیه می کنند پاکت ترحیم برای افرادی است که به این مراسم می‌آیند که البته بستگی دارد که صاحب مجلس چه پاکتی را در نظر داشته باشد.

می‌تواند باکتی با رنگ های مختلف و طرح های متفاوت را انتخاب کند یا به صورت پنجره دار یا به صورت نقره کوب که البته انواع مختلف این پاکت ها موجود است که این به سلیقه خود شخص بستگی دارد. این نوع پاکت ها بسیار شکیل و زیبا هستند. برای خرید پاکت ترحیم می توانید به مراکز فروش آن مراجعه کرده و یا در سایت مورد نظر سفارش خود را ثبت کنید.

مرکز پخش پاکت ترحیم

مرکز پخش پاکت ترحیم ما بزرگ ترین مرکز پخش پاکت ترحیم را داریم که در آن انواع پاکت ها به فروش می رسد. بعضی از پاکت ها که می تواند به دلخواه شما چاپ شود و سفارش داده شود و برخی از پاکت ها که به رنگ مشکی هستند دارای دو لایه مقاوم و ضد آب و دارای زیپ می باشد. برخی از پاکت ها حالت پنجره دار هستند و دارای طرح های نقره کوب می باشند. بعضی از پاکت ها که در آن ها پک آماده جای می‌گیرد و برای پذیرایی در مجلس استفاده می‌شود و همچنین برخی از پاکت ها که برای پک میوه خریداری می‌شود و رنگ‌های متفاوتی دارد.

ما انواع این پاکت ها را آماده فروش کرده ایم. ما پخش پاکت ترحیم را در این مرکز انجام می دهیم. شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین پاکت ها را خریداری کنید.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید