مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم پاکت شفاف متالایز زیپدار

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفی پاکت شفاف متالایز زیپدارخرید انواع پاکت شفاف متالایز زیپدار

پاکت شفاف متالایز زیپدار به پاکت هایی گفته می شود که برای بسته بندی موادی که حجم و وزن بالایی دارند استفاده می شود. این نوع پاکت ها مقاومت بالاتر و خاصیت چاپ پذیری بهتری نسبت به سایر محصولات دارند و جنس آنها همانطور که از نامش مشخص است از BOPP ، COPP ، CPP ساخته می شود. آنچه به عنوان پاکت شفاف نامیده می شود در اصل پاکتی است که با کمک فناوری لمینت و به رنگهای متنوع شفاف تولیده شده اند.

خرید مستقیم پاکت شفاف متالایز زیپدار

بررسی کیفی پاکت شفاف متالایز زیپدار

بررسی کیفی پاکت شفاف متالایز زیپدار کیفیت پاکت های شفاف متالایز کاملا وابسته به کیفیت چاپ پذیری آنهاست به طوریکه حتی ریزترین جزئیات نیز با دقت بالایی بر روی آنها چاپ شود. انواع پاکت شفاف متالایز بسته به محصولی که قرار است بسته بندی شود تهیه می شود. به عنوان مثال برای بسته بندی قهوه باید نوع سوراخدار این پاکت که به راحتی مکش هوا انجام دهد ساخته شود.
نوع زیپدار این پاکتها را می توان به صورت چند مرحله ای به کار برد و درب آن به راحتی باز می شود. از نظر کیفی این پاکت ها بنا بر نگهداری بهتر خشکبار و مواد غذایی مختلف به صورت چند لایه از جنس پلی اتیلن یا پلی استر نیز قابل تهیه شدن هستند که بر دوام پاکتها می افزاید. همینطور به دلیل زیپ دار بودن مشتری پسند نیز خواهد بود و در دسته بسته بندی های شیک نیز قرار می گیرد.

از نظر استاندارد زمانیکه صحبت از بهداشت برای بسته بندی مواد غذایی مانند گوشت به میان می آید، ضروری می باشد که این پاکتها در گرید بسته بندی مواد غذایی که مورد تایید بهداشت نیز قرار بگیرند تولید شوند. به طور معمول این نوع از پاکتها باید دو یه سه لایه دارای استاندارد مواد غذایی داشته باشند و یکروی آنها به صورت شفاف و یک روی دیگر متالایز طراحی می شود.
وقتی صحبت از مراقبت مواد غذایی می شود ناخودآگاه این امر لازم و واجب می شود که این بسته بندی ها مقاوم به اشعه ها و پاره شدن نیز باشند تا در حمل و نقل آنها مشکلی پیش نیاید.

خرید انواع پاکت شفاف متالایز زیپدار

خرید انواع پاکت شفاف متالایز زیپدار قیمت پاکت به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه محصول از چند لایه و از چه جنسی تهیه شده است، یا هر روی پاکت به چه صورت است، یعنی شفاف یا متالایز، قیمت نیز تغییر می کند. سایز و مقاومت پاکت نیز از عوامل موثر بر قیمت پاکت است. نوع شفاف به دلیل لمینت شدن و شیک و متفاوت بودن قیمت متفاوتی نیز دارد. این پاکت ها با توجه به نوع درب آنها و محبوبیتی که در بسته بندی و باز شدن راحت تر دارند موجب تفاوت قیمت می شوند.

مقاومت این محصولات شفاف در برابر رطوبت و عدم ترکیب شیمیایی با مواد مختلف و هوا نیز موجب تغییر قیمت این پاکت ها می شود.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید