مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم پاکت شفاف متالایز طلایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره یژگی پاکت شفاف متالایزخرید انواع پاکت شفاف متالایز طلایی

پاکت شفاف متالایز طلایی یک بسته بندی شیک است. این پاکت ظاهر زیبایی داشته و مقاومت پلاستیک بکار رفته در آن بالاست. برای همین مناسب انواع خشکبار و حبوبات است، میوه خشک و سبزی های خشک را می توان درون پاکت قرار داد. دهانه ی پاکت یک زیپ کیپ تعبیه شده است و به راحتی باز و بسته می شود. کارخانه ها و کارگاه هایی که پلاستیک های بسته بندی را تولید می کنند، پاکت شفاف متالایز را در رنگ های مختلفی تولید کرده و به صورت مستقیم ، بدون حضور واسطه ها به بازار عرضه می کنند.

خرید مستقیم پاکت شفاف متالایز طلایی

اطلاعاتی درباره یژگی پاکت شفاف متالایز

اطلاعاتی درباره یژگی پاکت شفاف متالایز وقتی در لاین های مختلف فروشگاه ها قدم میزنید، زیبایی چند پاکت توجه شما را به خودش جلب می کند. حتی اگر به محتویات پاکت احتیاج ندارید، با دیدن آن ها وسوسه می شوید که پاکت ها را بردارید و درون سبد خود قرار دهید.

پاکت متالایز در رنگ های مختلفی تولید شده است، رنگ های شفاف متقاضیان بسیاری دارد، چرا که محتویات درون پاک قابل مشاهده است. رنگ طلایی ظاهر بسیار زیبایی به پاکت های متلایز می بخشد. این پاکت در حجم و سايز های مختلف تولید می شوند و برای بسته بندی بسیار مناسب هستند. هم چنین می توان از این پاکت ها در قفسه ها و باکس های منزل گذاشت و از کیفیت و زیبایی پاکت ها بهره برد.

پاکت های متالایز توسط یک زیپ کیپ باز و بسته می شوند. کیفیت زیپ به کار رفته در پاکت بسیار بالاست به گونه ای که از ریخته شدن محتویات درون پاکت جلوگیری می کند. اکثر پاکت های شفاف دو روی متفاوت دارند. جلوی پاکت، پلاستیک شفاف و شیشه ای بکار رفته و پشت آن کدر است که مقاومت بیشتری نسبت به قسمت شفاف دارد و جنس پلاستیک آن بهتر است. این قسمت بیشتر در رنگ های نقره ای و طلایی ساخته شده اند.

خرید انواع پاکت شفاف متالایز طلایی

خرید انواع پاکت شفاف متالایز طلایی تولید کنندگان بسیاری انواع پاکت ها را در طرح و رنگ و جنس های مختلف تولید می کنند. پاکت متلایز در بین پاکت ها جایگاه ویژه ای دارد.

متقاضیان پاکت متلایز، شرکت ها و کارخانه هایی هستند که از پاکت برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند. این پاکت ها به در بازار قابل خریداری هستند و کسانی که مشاغل خانگی داشته و در خانه بسته بندی محصولات مختلف را انجام می دهند، می توانند از پاکت متلایز استفاده کنند.

فروش پاکت توسط تولید کنندگان به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود. هم چنین پاکت متلایز به صورت سفارشی تولید می شود، برند و مارک مورد نظر سفارش دهنده بر روی آن قرار می‌گیرد.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید