مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم پاکت متالیز رنگی بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با کاربرد انواع پاکت متالیزمراکز فروش انواع پاکت متالیز بسته بندی

 همه ی موادی که برای فروش در فروشگاه ها قرار می گیرند، نیاز به بسته بندی دارند. در واقع در حال حاضر ما دارای انواع بسیاری از نمونه های بسته بندی هستیم که پاکت متالیز بسته بندی، یکی از انواع آن ها می باشد.

به دلیل نیاز واجب به این گونه از بسته بندی ها، عرضه مستقیم آن ها هم رونق گرفته و شرکت های تولیدی می توانند بدون واسطه و در ازای پرداخت پول کم تر، محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

عرضه مستقیم پاکت متالیز رنگی بسته بندی

آشنایی با کاربرد انواع پاکت متالیز

آشنایی با کاربرد انواع پاکت متالیز همانطور که گفته شد ما دارای انواع محصولات بسته بندی هستیم که می توانند بسیار ساده و مثل گونی باشند و یا از علم بسته بندی برخوردار بوده باشند و به صورت تمام و کمال تولید شده باشند.

برای جلوگیری از پوسیدگی محصولات و همچنین راحتی حمل و نقل از این قبیل محصولات استفاده می شود که به زیبایی نیز طراحی شده اند و این امر در جذب بیش تر مشتری بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 اما کاربرد پاکت متالیز برای شرکت های تولیدی بسیار است و به دلیل جنس خاص آن، می تواند خاصیت چاپ پذیری بسیار بالایی هم داشته باشد.

 ما دارای انواع کاست برای پاکت متالیز هستیم که هر کدام از آن ها کاربرد خاص خود را  دارند و از این کاست ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. پاکت ته کاست
  2. پاکت بغل کاست
  3. پاکت ته کاست + بغل کاست 

از طرفی هم معمولا این پاکت ها به شکل های زیر دیده می شوند:

  • زیپ دار کردن
  • پاکت متالیز رنگی
  • پاکت ایستاده

در این پاکت ها می توان از درب وکیوم هم استفاده کرد. که درب وکیوم را به همراه زیپ، سفارش داده که موجب استفاده راحت مصرف کنند از بسته بندی می شود.

از طرفی هم در آن ها می توان سوراخ مکش هوا قرار داد که این نوع بیش تر مورد استفاده برای پاکت بسته بندی قهوه می باشد.

 اما می توان برای بسته بندی بهتر محصولات از نمونه ای به نام پاکت شفاف متالایز استفاده کرد که آن را با استفاده از لمینت cpp به صورت شفاف یا رو شفاف تولید می کنند.

در واقع این نمونه محصولی عالی برای نمایش دادن محتوای داخل بسته بندی است.

در واقع مراکز بسیاری وجود دارند که این محصولات را در سایزها و انواع بسیار زیادی تولید و روانه بازارهای خرید و فروش می کنند. 

مراکز فروش انواع پاکت متالیز بسته بندی

مراکز فروش انواع پاکت متالیز بسته بندی به دلیل استفاده بسیار از این محصول، مراکز بسیار زیادی بوجود آمده اند که به ارائه این قبیل بسته بندی ها می پردازند. قیمت این قبیل از محصولات هم به عوامل بسیاری از جمله، نوع طرح و تعداد رنگ های مورد استفاده شده در آن دارد که هر موسسه ای بنا به سلیقه ی خود می تواند نمونه ای از آن را تهیه بفرماید.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید