مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده انواع پاکت ایستاده شفاف زیپدار

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی بارز انواع پاکت ایستاده شفافقیمت روز پاکت ایستاده شفاف زیپدار

فروشنده انواع پاکت ایستاده شفاف زیپدار در وهله اول مراکز تولیدی این محصول می باشند که پس از تولید پاکت فوق اقدام به عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه آن در بین خریداران می کنند.

نمایندگی های پخش و فروش فعال در این زمینه نیز از دیگر مراکز فعال در زمینه فروش این کالا با قیمتی ارزان و به صرفه می باشد.

فروشنده انواع پاکت ایستاده شفاف زیپدار

ویژگی بارز انواع پاکت ایستاده شفاف

ویژگی بارز انواع پاکت ایستاده شفاف پاکت ایستاده شفاف در واقع محصولی می باشد که برای بسته بندی انواع خشکبار و مواد غذایی خشک مورد استفاده قرار می گیرد از جمله مشخصات پاکت بسته بندی ایستاده شفاف به شرح ذیل است:

  • در وهله اول این محصول برای کاربری وسیع در سایز و اندازه های متنوعی تولید می شود و با توجه به نوع محصولی که قرار است بسته بندی شود از سایز متناسب برای این کار استفاده می شود.
  • نوع متریال به کار رفته برای تولید این پاکت بسیار مستحکم و شفاف می باشد به همین دلیل محتویات داخل پاکت قابل مشاهده می باشد.
  • این پاکت ها ممکن است هر دو روی آن شفاف باشد و یا یک رو شفاف و روی دیگر آن به صورت متالایز باشد.
  • این پاکت از دو لایه فیلم پلیمری، پلی استر و پلی اتیلنی تشکیل شده است و با توجه به نوع محصولی که بسته بندی می شود در ضخامت های متنوعی تولید می شوند.
  • از دیگر ویژگی های این محصول نحوه طراحی آن است که به صورت ایستاده طراحی شده و این امر موجب شده است که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.
  • این پاکت ها برای بسته بندی انواع حبوبات، خشکبار و آجیل مورد استفاده قرار می گیرد. نکته مهم در مورد این محصول این است که دارای قسمتی زیپ دار می باشد که پس از استفاده از محتویات درونی پاکت در بسته بندی قابلیت بسته شدن را دارد تا محتویات درون پاکت برای استفاده های بعدی درون بسته بندی قرار بگیرد.

قیمت روز پاکت ایستاده شفاف زیپدار

قیمت روز پاکت ایستاده شفاف زیپدار قیمت پاکت ایستاده شفاف زیپدار به کیفیت این محصول و نوع متریال اولیه در تولید این محصول بستگی دارد، البته اندازه و سایز بندی این محصول از دیگر عوامل موثر در قیمت روز این محصول به شمار می آید.

قیمت روز این پاکت از طریق نمایندگی های پخش و فروش این کالا که در اقصی نقاط ایران دارای نمایندگی های فعال می باشند نیز قابل استعلام و بررسی است البته وب سایت های اینترنتی فعال در زمینه فروش نیز از دیگر مراکز فعال در زمینه فروش بوده قیمت به روز این پاکت به صورت روزانه و از طریق تارنمای آن قابل بررسی می باشد.

این مراکز از معتبرترین مراکز استعلام قیمت به روز پاکت ایستاده شفاف زیپدار است.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید