مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده انواع پاکت میوه ترحیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع پاکت میوه ترحیمقیمت تولیدی پاکت میوه ترحیم

فروشنده انواع پاکت میوه ترحیم این محصول را به صورت اینترنتی هم عرضه می کند و از آنجایی که در اکثر مراسم ها زمان کم است، خرید پاکت به صورت اینترنتی، سرعت کار را بالا می برد و در زمان صرفه جویی می شود. این پاکت ها در‌ کم ترین زمان به دست ما می رسد. برای خرید انواع آن ها بسیار کاربردی بوده و هزاران استفاده در صنایع مختلف برای آن ها وجود دارد.

فروشنده انواع پاکت میوه ترحیم

مشخصات انواع پاکت میوه ترحیم

مشخصات انواع پاکت میوه ترحیم

  1. یکی از مشخصات انواع پاکت میوه ترحیم رنگ آن است. همان طور که از اسم این محصول مشخص است مخصوص مراسم عزا است بنابر این رنگ آن هم باید سیاه باشد.
  2. روی این پاکت ها نوشته های قرآنی مخصوص مراسم است که در هر پاکت از جملات جدیدی استفاده شده است. طراحی هایی که برای این پاکت ها استفاده می شود بسیار متنوع و زیباست‌.
  3. از آن جایی که مراسم ها طولانی هستند و میوه ها در زمان زیادی در پاکت ها قرار دارند، جنس این پاکت میوه ترحیم باید جوری باشد که میوه را تازه نگه دارد و مقاومت آن زیاد باشد. تولید پاکت در انواع سایز ها انجام می شود و ما می توانیم با توجه به نیازمان و مقدار خوراکی مد نظر پاکت با سایز مناسب را خریداری کنیم.
  4. استفاده از آن ها در بسیاری موارد دیگر نیز رایج است و جزو اقلام بسیار کاربردی به شمار می آیند.

قیمت تولیدی پاکت میوه ترحیم

قیمت تولیدی پاکت میوه ترحیم همان طور که گفته شد این پاکت ها در انواع سایز و طرح تولید می شود. بنابر قیمت این پاکت ها با هم متفاوت است. علاوه بر این هر پاکت کارایی متفاوتی دارد که این موضوع هم در تعیین قیمت تاثیر گذار است. قیمت تولیدی پاکت میوه ترحیم با توجه به کیفیتی که دارد بسیار مناسب است و ما می توانیم به صورت اینترنتی و حضوری پاکت میوه ترحیم را خریداری کنیم.

خرید پاکت به صورت حضوری از فروشگاه های معتبر ممکن است. برای بسته بندی انواع خوراکی در مراسم ختم، مانند میوه ها بهترین گزینه استفاده از پاکت میوه ترحیم است. پاکت های مخصوص مراسم ترحیم بسیار شناخته شده است و مردم از آن بسیار استقبال کرده اند. در تولید این پاکت ها استاندارد های بهداشتی رعایت شده و به راحتی بدون هیچ گونه حرارتی، قابلیت چسبیدن دارند.

استفاده از پاکت میوه ترحیم باعث جلوگیری از تابش نور و گرما به میوه ها می شود و میوه ها را سالم و تازه نگه می دارد. علاوه بر آن طراحی این پاکت ها مناسب مراسم های ختم بوده و تنوع طرح هایی که دارد بی نظیر است و جلوه مناسبی برای مراسم دارد و باعث جلب توجه مهمانان می شود.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید