مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پاکت ایستاده زیپدار ساندیسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایز های مختلف پاکت ایستاده زیپدار ساندیسیخرید پاکت ایستاده زیپدار ساندیسی

برای بازاریابی محصولات غذایی مانند خشکبار و یا حتی آب میوه نوع بسته بندی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پاکت ایستاده زیپدار ساندیسی یکی از رایج ترین ابزارهای مورد نیاز برای بسته بندی می باشد که علاوه بر حفاظت از مواد خوراکی می تواند در بازار پسندی آن بسیار تاثیر گذار باشد. قیمت این پاکت رابطه مستقیمی با نرخ مواد سازنده آن و ابعاد آن دارد که اخیرا با افزایش مواجه بوده است. برای اطلاع از قیمت روز این پاکت ضروری است با فروشنده آن تماس برقرار نمایید.

قیمت پاکت ایستاده زیپدار ساندیسی

سایز های مختلف پاکت ایستاده زیپدار ساندیسی

سایز های مختلف پاکت ایستاده زیپدار ساندیسی

یکی از زیبا ترین و شیک ترین انواع بسته بندی محصولات غذایی نوع پاکت ایستاده ساندیسی می باشد که به صورت زیپدار تولید شده است. این محصول با توجه میزان محصولی که در آن قرار می گیرد دارای ابعاد و مدل های مختلف است. نوع پنجره دار این محصول می تواند محتویات داخل آن را برای خریدار قابل رویت کرده و بنابراین خریدار با اطمینان بیشتری محصول داخل آن را خریداری کند.

این پاکت در ابعاد ۱۵* ۱۱، ۱۳*۱۸، ۱۵*۲۱، ۱۶*۲۴، ۱۸*۲۶، ۲۰*۳۰، ۳۵*۲۵ و ۳۰*۴۰ سانتی متر توسط تولید کنندگان ساخته می شود و بنابراین تنوع سایز زیادی دارد.

انواع مختلف سایزهای این پاکت از ظرفیت ۵۰ تا ۲ کیلوگرم از مواد خوراکی مختلف را دارا هستند و بنابراین یکی از بهترین انواع بسته بندی برای مواد غذایی به شما می روند.

همه این پاکت ها حتی با ابعاد بزرگ می توانند به صورت ایستاده قرار گرفته و بنابراین در زیبایی هر چه بیشتر ویترین فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

سایزهای مختلف این پاکت و شکل ساختاری آنها به گونه ای است که می توان انواع محصولات مایع مانند آب میوه را در آن قرار داد و به دلیل ترکیباتی که در ساخت آنها به کار رفته است در طعم و مزه آنها هیچ تاثیر نامطلوبی نمی گذارند.

خرید پاکت ایستاده زیپدار ساندیسی

خرید پاکت ایستاده زیپدار ساندیسی خرید پاکت ساندیسی ایستاده برای بسته بندی انواع محصولات خوراکی، غذایی و خشکبار می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. زیرا علاوه بر این که در حفاظت از این مواد می تواند نقش بسیار موثری داشته باشد تاثیر مستقیمی بر میزان فروش آنها نیز دارد.

برای خرید این کالا ابتدا باید از قیمت پاکت زیپدار مطلع شوید و این کار از طریق تماس با فروشنده این محصول به راحتی انجام می‌گیرد.

فروش این محصول به صورت عمده و در بسته بندی های مشخص بوده و هر بسته بندی دارای سایز جداگانه ای می باشد.

این پاکت ها در دو نوع ساده و رنگی در بازار وجود دارند که خریدار می تواند با توجه به نوع نیاز و محصول تولیدی خود هر کدام از آنها را سفارش دهد.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید