مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پاکت بسته بندی ایستاده

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایزهای مختلف پاکت بسته بندی ایستادهمرکز پخش پاکت بسته بندی ایستاده

در جهان جهانی امروز تقریباً همه چیز با ظاهری مشابه در نقاط مختلف جهان تولید می شود و اگرچه در نگاه اول ممکن است محصولات یکسانی به نظر برسند اما این گونه نیست. این مورد در پاکت ها نیز وجود دارد. اما یکی از مدل های جذابی که بدون شک با تمام پاکت های ساخته شده متفاوت است پاکت بسته بندی ایستاده است. 

قیمت پاکت بسته بندی ایستاده

سایزهای مختلف پاکت بسته بندی ایستاده

سایزهای مختلف پاکت بسته بندی ایستاده اندازه پاکت استاندارد چیست؟ به عنوان یک راهنما ، مفید خواهد بود که بدانید C4 پاکت اندازه برگ است ، C5 پاکت صفحه است و C6 همان حروف استاندارد است که به طور سنتی در نظر گرفته می شود ، اگرچه بیشترین استفاده را برای شرکت ها ندارد. همانطور که خواهیم دید

انتخاب حرف C و شماره مربوط به آن تصادفی نیست. آنها از استاندارد ISO 216 پیروی می کنند که طبقه بندی پاکت ها با آن در سطح بین المللی استاندارد شده است. اعداد پشت سر هم هستند و نشان می دهد که یک پاکت خاص نیمی از اندازه قبلی است. به این ترتیب C3 نصف C2 ، C4 نصف C3 و غیره است.

علاوه بر این ، مطابقت مستقیم با ابعاد ورق ها وجود دارد. برای ذکر چند مثال ، پاکت های C3 که بزرگ هستند ، برای قرار دادن ورق های DIN A3 طراحی شده اند. C5 ها دارای اندازه پاکت A5 هستند. و پاکت های کوچک C8 ابعاد ایده آل برای قرار دادن ورق های DIN A8 است. فراتر از این اندازه ها ، مدل های اساسی دیگری نیز وجود دارد که با حرف “C” طبقه بندی نشده اند. و ما آنها را در جدول زیر با ذکر مختصر کاربرد اصلی آنها نشان می دهیم. علاوه بر این ، ما به شما یادآوری می کنیم که گزینه های رایگان و ویژه دیگری نیز وجود دارد ، مانند اندازه پاکت نامه برای دعوت نامه ها ، که از هیچ الگوی یا قانون ثابتی پیروی نمی کنند. در واقع بسیاری از آنها پاکت های مربعی شکل هستند و تمام ضلع های آنها برابر است.

در مقادیر مطلق ، طول ۲۲۰×۱۱۰ میلی متر پاکت نامه ای است که ما بیشترین تماس را با آن برقرار خواهیم کرد ، زیرا ارتباطاتی که شرکت ها برای صندوق پستی ما ارسال می کنند از این جنبه برخوردار است. آنها نامه هایی هستند که برای معرفی فاکتورها ، پیام های خوش آمدگویی به مشتریان جدید و لیست طولانی دلایل استفاده می شوند. این اندازه پاکت بسیار رایج است ، اگرچه مدل های C6 نیز برای کاربران خصوصی از هر دفاتر شرکت حمل و نقل ایالتی ارائه می شود ، معمولاً به رنگ سفید که معمولاً هزینه کمتری نسبت به پاکت های تجاری رنگی دارند.

مرکز پخش پاکت بسته بندی ایستاده

مرکز پخش پاکت بسته بندی ایستاده مجموعه ما اقدام به پخش پاکت بسته بندی در انواع مختلف نموده است. ما فروش ارزان قیمت پاکت ایستاده را در دستور کار خود قرار داده ایم. دانستن اندازه های مختلف پاکت به طور صحیح برای ثبت سفارش در وب سایت ما که نیازهای خاص شما را برآورده می کند ، ضروری است. هر یک از آنها برای برخی از کارها یا برخی دیگر مناسب است ، به ویژه در زمینه تجارت. در واقع ، برخی از آنها راه حل های عجیبی برای عموم مردم هستند ، اما برای بخش های خاصی بسیار مفید هستند.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید