مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید پاکت ایستاده شفاف زیپدار

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفی پاکت ایستاده شفاف زیپدارصادرات انواع پاکت ایستاده شفاف زیپدار

یکی از انواع بسیار کاربردی، نوین و شکیل پاکت های بسته بندی، پاکت ایستاده شفاف زیپدار می باشد. از جمله موارد کاربرد این نوع پاکت و بسته بندی، که به آن‌ها پاکتهای متالایز نیز گفته می شود، استفاده در صنایع غذایی جهت بسته بندی ادویه جات، بسته بندی میوه های خشک، بسته بندی خشکبار و آجیل، بسته بندی دمنوش ها و گیاهان دارویی، بسته بندی قند و شکر، بسته بندی سبزیجات خشک و آماده، بسته بندی خیارشور و زیتون، بسته بندی ترشی جات، بسته بندی حبوبات و غلات، بسته بندی مواد خوراکی پروتئینی و میگو، بسته بندی غذاهای نیمه آماده و آماده، بسته بندی شیرینیجات، بسته بندی انواع پودرها و آرد، بسته بندی اسنک ها و تنقلات و.. می باشد.

همچنین از این نوع بسته بندی در بسیاری از صنایع دیگر، نظیر صنایع دارو و درمان و پزشکی، صنایع بهداشتی و آرایشی، صنایع دام و طیور، صنایع کشاورزی و.. کاربردهای فراوانی دارد. لازم به ذکر است، مانند همه پاکت های زیپ دار، قابلیت بسته شدن مجدد درب پاکت، از ویژگی های خوب، بهداشتی و امن این نوع پاکت است.

مرکز تولید پاکت ایستاده شفاف زیپدار

بررسی کیفی پاکت ایستاده شفاف زیپدار

بررسی کیفی پاکت ایستاده شفاف زیپدار یکی از انواع بسیار کاربردی، نوین و شکیل پاکت های بسته بندی، پاکت ایستاده شفاف زیپدار می باشد. از جمله موارد کاربرد این نوع پاکت و بسته بندی، که به آن‌ها پاکتهای متالایز نیز گفته می شود، استفاده در صنایع غذایی جهت بسته بندی ادویه جات، بسته بندی میوه های خشک، بسته بندی خشکبار و آجیل، بسته بندی دمنوش ها و گیاهان دارویی، بسته بندی قند و شکر، بسته بندی سبزیجات خشک و آماده، بسته بندی خیارشور و زیتون، بسته بندی ترشی جات، بسته بندی حبوبات و غلات، بسته بندی مواد خوراکی پروتئینی و میگو، بسته بندی غذاهای نیمه آماده و آماده، بسته بندی شیرینیجات، بسته بندی انواع پودرها و آرد، بسته بندی اسنک ها و تنقلات و.. می باشد.

ویژگی ایستادگی پاکت های متالایز به دلیل وجود کاست در ساختار آن هاست. تعبیه کاست به منظور افزایش حجم انواع پاکت، بدون افرایش ابعاد بسته بندی می باشد. لذا می توان ادعا کرد که از پرطرفدارترین و اقتصادی ترین دسته های پاکت های بسته بندی، همین گروه از پاکتها می باشد.

صادرات انواع پاکت ایستاده شفاف زیپدار

صادرات انواع پاکت ایستاده شفاف زیپدار پاکت های ایستاده به دلیل قابلیت ایستایی، و همچین دیده شدن محصول از روی پاکت، به راحتی می توانند در قفسه های فروشگاه ها خودنمایی کنند و باعث نمایش هرچه بهتر برند محصولات فروشندگان شوند. این کاست ها با توجه به نوع محصول و خواست و نیاز مشتری، بر روی پاکت به طور اختصاصی قابل تعبیه هستند. در کارخانه جات پاکت سازی، انواع پاکت بسته بندی زیپ دار کوچک و بزرگ متالایز، جهت بسته بندی حبوبات، آجیل، و.. به منظور تامین نیازهای داخلی و حتی خارجی تولید می گردد.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید