مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید پاکت کرافت دسته دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین پاکت کرافت دسته دارقیمت پاکت کرافت دسته دار

پاکت کرافت را می توان نوعی پاکت کاغذی معرفی کرد که در صنایع غذایی به وفور از آن استفاده می گردد. اما یکی از بهترین نوع این محصول، پاکت کرافت دسته دار است که معمولاً به عنوان ساک دستی استفاده شده و قابلیت کاربرد چندباره را به همراه دارد. اکنون توسط برترین مرکز تولید پاکت دسته دار، انواعی از باکیفیت ترین و متنوع ترین نوع این محصولات عرضه گشته و می توانید آنها را انتخاب کنید.

مرکز تولید پاکت کرافت دسته دار

بهترین پاکت کرافت دسته دار

بهترین پاکت کرافت دسته دار امروزه محصولات بسیار جدیدی به حوزه بسته بندی راه یافته اند که منجر به بسته بندی های متنوع تر شده و اختیار عمل بیشتری را به تولیدکنندگان داده اند.
دیگر مانند سابق، محدودیتی در خطوط بسته بندی وجود نداشته و از همین رو شاهد عرضه محصولاتی نوین به حیطه مصرف می باشیم که به دلیل تبلیغات بیشتر و بهتر به افزایش فروش محصولات مختلف کمک کرده اند.

همانطور که گفته شد، یکی از انواع این محصولات، پاکت کرافت است که اهمیت و توجه فراوانی سمت آن معطوف شده و یکی از بهترین مدل های ارائه شده از آن، پاکت کرافت دسته دار می باشد که دارای دسته پانچی بوده و امروزه در حوزه تبلیغات، نقش مهمی را عهده دار گشته است.
در واقع روی این پاکت تصاویر و عبارات تبلیغاتی رنگی و متعددی را چاپ کرده و باعث شناسانده شدن برندها، شرکت ها، فروشگاه ها و بسیاری از مشاغل و خدمات خواهند شد.

بنابراین به این پاکت، تنها به عنوان یک ساک دستی کاغذی نمی توان نگاه کرد، بلکه می توان آن را یکی از مقرون به صرفه ترین ابزار تبلیغاتی قلمداد نمود که حتی از بیلبوردهای تبلیغاتی نیز تاثیرگذارتر بوده و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی سیار نیز شناخته شده است.

قیمت پاکت کرافت دسته دار

قیمت پاکت کرافت دسته دار پاکت کرافت دسته دار که امروزه در فروشگاه های پوشاک، مواد غذایی، کیف و کفش و … به وفور مورد استفاده قرار می گیرد، انواع مختلفی را از نظر میزان ضخامت، اندازه و سایز در برگرفته و هر کدام از آنها می توانند روی قیمت پاکت کرافت موثر واقع شوند.

در ادامه به چند نمونه از این پاکت ها که برای انتخاب موجود بوده و با نرخ های مختلفی به فروش درآمده اند، اشاره خواهیم کرد که خیالتان را نه تنها از بابت قیمت، بلکه از بابت کیفیت و استحکام نیز راحت خواهند کرد:

  • پاکت کرافت بند ابریشمی: دارای بند مشکی و رنگی، در اندازه های یک کیلو تا بیشتر، ارتفاع ۳۰ سانت و کف ۲۸*۱۵ سانت
  • پاکت کرافت بند کاغذی: در وزن های ۲ کیلو، ارتفاع ۳۲ سانت و کف ۲۸*۱۵ سانت
  • پاکت کرافت چاپ دار: با دسته های بند پیچ کاغذی و بند پانچ موزی، ارتفاع ۳۰ و ۴۰ سانت و کف ۲۰*۱۰ سانت و ۲۸*۱۵ سانت
راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید