مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید پاکت کرافت پنجره دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد پاکت کرافت پنجره دارتولید پاکت کرافت پنجره دار

دنیای کالا ها بسیار جذاب است. تخمین زده می شود که از سال ۴۰۰۰ قبل از میلاد. کالا ها، نامه ها، اطلاعیه ها و ارتباطات از بخشی از جهان به قسمت دیگر ارسال شده است. در حال حاضر استفاده از آن به دو بخش حمل و نقل تجاری و ارسال مکاتبات شخصی تقسیم می شود. ما در مرکز خرید پاکت کرافت پنجره دار خود بهترین پاکت های تجاری را عرضه می کنیم.

مرکز خرید پاکت کرافت پنجره دار

کاربرد پاکت کرافت پنجره دار

کاربرد پاکت کرافت پنجره دار بسته بندی نامناسب می تواند محموله شما را به خطر بیندازد ، بنابراین بسیار مهم است که سعی کنید از دستورالعمل های زیر پیروی کنید. در حین حمل و نقل کالا باید بتواند در برابر ضربه ، لرزش و سقوط از حداقل ارتفاع ۱٫۵ متری مقاومت کند. بسته بندی ضعیف می تواند خطرات زیر را به همراه داشته باشد:

  • خسارت به کالا.
  • تأخیر در زمان حمل و نقل.
  • مشکل در حمل و نقل کالاهای شما.

کاربرد ها و نکات انتخاب پاکت پنجره دار خارجی

کیفیت بسته بندی را انتخاب کنید. مواد با کیفیت ، سفت و سخت و در شرایط خوب انتخاب کنید ، همیشه جعبه را انتخاب کنید و از پاکت های پلاستیکی خودداری کنید. یک جعبه مقوایی موج دار انتخاب کنید. مطمئن شوید که مقوایی محکم و بادوام دارید. جعبه باید جدید باشد ، استفاده نشود. باید جعبه ای به اندازه مناسب کالای موردنظر خود داشته باشید. سوراخ های خالی به راحتی خم می شوند و آسیب می بینند. نشانه های دست زدن (شکننده ، فلش ، و غیره) ایمنی کالا را تضمین نمی کند.

کاربرد ها و نکات انتخاب پاکت پنجره دار داخلی

بسته بندی از کالا در هنگام حمل و نقل محافظت می کند. یک بسته بندی داخلی مناسب باید محصول را در برابر ضربه و لرزش محافظت کند و شکل اصلی آن را بازیابی کند ، زیرا به عنوان کمک فنر عمل می کند.پاکت های پنجره برای انواع مکاتبات تجاری مناسب است. اگر به دنبال گزینه ای برای رنگ سفید استاندارد هستید ، توصیه می کنیم نگاهی به پاکت های پنجره سفید رنگ بیندازید. این پاکت نامه ها با کاغذ FSC ساخته شده اند و برای محیط احترام قائل هستند. بدون شک ، یک انتخاب خوب برای شرکت های متعهد به محیط زیست است. همچنین پاکت های پنجره ما را برای چاپگرهای لیزری کشف کنید. این نوع بسته بندی در برابر گرمای چاپگرهای لیزری مقاوم است بنابراین فیلم شفاف روی پنجره هنگام چاپ ذوب نمی شود.

تولید پاکت کرافت پنجره دار

تولید پاکت کرافت پنجره دار ما تولید کننده پاکت کرافت پنجره دار در ایران هستیم. در فروشگاه ما، شما طیف گسترده ای از پاکت های پنجره دار را پیدا خواهید کرد. می توانید از بین گزینه های چند سایز انتخاب کنید. ما مطمئن هستیم که پاکت با ابعاد مناسب برای حمل و نقل شما ارائه می دهیم! انواع مختلفی از حالات بسته شدن مانند چسب یا لاستیکی در دسترس خواهد بود. همچنین، در فروشگاه ما می توانید اندازه و مکان پنجره ای را که به بهترین وجهی با نیازهای شما متناسب است، انتخاب کنید.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید