مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش پاکت کرافت پنجره دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع پاکت کرافت پنجره دارقیمت پاکت کرافت پنجره دار

پخش پاکت کرافت پنجره دار در ایران صورت می گیرد. در حقیقت پخش این نوع پاکت ها در انواع مختلف و با روش های گوناگون پخش می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. پاکت ها در بسته های مختلف و با تعداد متفاوت وجود پخش می شوند که می توان به بسته های ۶ تایی، بسته های ۱۰ تایی و … اشاره کرد.

پخش پاکت کرافت پنجره دار

معرفی انواع پاکت کرافت پنجره دار

معرفی انواع پاکت کرافت پنجره دار از گذشته تا به امروزه مواد غذایی و همچنین تمامی مواد مورد نیاز که با قرار گرفتن در هوای آزاد باعث خرابی و فاسد شدن آن ها می شده است را به روش های مختلف بسته بندی می کردند. به عنوان مثال گوشت، مرغ، نان، حبوبات و … را به روش های مختلف و همچنین با وسایل گوناگون بسته بندی می کردند و در مواقع مورد نیاز از آنها استفاده می کردند.
یکی از راه های مرسوم در بسته بندی مواد غذایی، استفاده از کیسه های فریزر است، اما امروزه پاکت های جدیدی تهیه و تولید شده اند که علاوه بر این که ظاهر فوق العاده جذاب دارند، در برابر ورود انواع آلودگی ها و فاسد شدن محتویات داخل آن جلوگیری می کند. این نوع پاکت ها به پاکت کرافت پنجره دار معروف هستند.
پاکت فراکت پنجره دار دارای از سه لایه تولید شده است. لایه روی آن که در حقیقت در معرض دید ما قرار دارد، کاغذ قراکت نام دارد. لایه بعدی آن که لایه وسطی می باشد، نوعی فیلم از جنس پلی استر است که شفاف می باشد و لایه آخری آن از جنس پلی اتیلن است که آن هم مانند لایه وسطی شفاف خواهد بود.
لایه روی آن کرافت که نام دارد علاوه بر این که حس نوستالژی را در مصرف کننده ایجاد می کند، خاصیت چاپ پذیری بی نظیری دارد و برای چاپ انواع برند ها، تبلیغات و … بسیار مناسب می باشد.
قسمتی شفاف روی این نوع پاکت ها وجود دارد که محتویات داخل پاکت را نشان می دهد. این قسمت مانند پنجره بوده و از سه لایه نامبرده تنها لایه اولیه یعنی کاغذ فراکت را ندارد. پاکت های نامبرده انواع مختلفی دارند که می توان به انواع زیر اشاره کرد:

  1.  پاکت کرافت پنجره دار زیپ دار
  2.  پاکت فراکت پنجره دار که پنجره موجود در سطح آن به شکل های مختلف مانند ستاره، دایره، مربع و … می باشد.
  3. پاکت کرافت پنجره دار ساده
  4.  پاکت کرافت که پنجره آن در کنار قرار دارد.
  5.  پاکت کرافت که یک روی آن کاملا شفاف می باشد.

قیمت پاکت کرافت پنجره دار

قیمت پاکت کرافت پنجره دار قیمت پاکت پنجره دار نسبت به سال های قبل افزایش یافته است که یکی از دلایل مهم آن، افزایش قیمت مواد اولیه مورد نیاز در تهیه و تولید آن می باشد. البته دلایل مختلفی در قیمت نهایی این نوع پاکت ها موثر است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1.  نوع مواد اولیه مصرفی در تولید آن
  2.  کیفیت مواد اولیه و مواد مصرفی در تولید آن
  3.  نوع پاکت انتخابی از عوامل مهم در قیمت نهایی پاکت می باشد. به عنوان مثال پاکت های فراکت زیپ دار نسبت به ساده از قیمت بالاتری برخوردار هستند.
  4. تعداد پاکت های موجود در هر بسته

پاکت های کرافت  از نظر اقتصادی نسبت به پاکت های معمولی به صرفه تر خواهند بود، زیرا استحکام و مقاومت بالاتری دارند، همچنین از ورود میکروب ها و آلودگی جلوگیری می کند.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید