مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چاپ پاکت متالایز بسته بندی و قیمت فروش

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع چاپ در بسته بندی محصولاتکاربرد چاپ فلکسو در انواع پاکت بسته بندی متالایزچاپ پاکت متالایز تولیدیفروش انواع پاکت بسته بندی

چاپ پاکت متالایز بسته بندی و قیمت فروش آن به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا تجهیزات بکار رفته در تولید و چاپ میتواند نقش کلیدی داشته باشد؟ و در بسته بندی باعث افزایش فروش محصول شود؟
برای رسیدن به کیفیت مناسب و برتر در زمینه چاپ عوامل متعددی دخیل می باشد. یکی از این عوامل در دسترس داشتن مشاور در این زمینه می باشد. کسی که متخصص و کارآزموده باشد. و شناخت کاملی از دستگاه و شیوه های کاری داشته باشد.

انواع چاپ در بسته بندی محصولات

  • چاپ افست
  • چاپ هلیوگراور
  • چاپ فلکسو
  • چاپ سیلک اسکرین
  • چاپ تامپو
  • چاپ پارچه
  • چاپ لترپرس

 چاپ پاکت متالایز

چاپ روتوگراور

کاربرد چاپ فلکسو در انواع پاکت بسته بندی متالایز

چاپ فلکسو چاپی قابل انعطاف هست به علت استفاده از کلیشه های فتوپلیمر یا لاستیکی می باشد. سرعت بالای چاپ به شکل رول بر روی مواردی نظیر نایلون، متالایز با این روش امکان پذیر است. که البته دو ویژگی مهم و برجسته آن چاپ در تیراژ های بالا با هزینه کم نیز می باشد. شرکت های تولید پاکت متالایز که از این چاپ استفاده می کنند باعث پایین آوردن هزینه ها در تهیه پاکت بسته بندی می شوند.

چاپ پاکت متالایز

چاپ پاکت متالایز تولیدی

بسته بندی انعطاف پذیر باعث ایجاد ارزش افزوده به محصول می شود. و ویژگی انعطاف پذیری آن می تواند از طریق چاپ از نوع فلکسو یا روتوگراور تامین شود. به هر حال منافع مشتریان تا حدود خیلی زیادی در این راه در نظر گرفته می شود.

فروش انواع پاکت بسته بندی

انواع پاکت بسته بندی که همراه با چاپ درخواست شود. باید از نظر تجهیزات و دستگاه های چاپ در سطح بسیار مناسبی باشد چون به برند شدن محصولات کمک شایانی می کند. و همچنین از روشی استفاده شود که قیمت تمام شده آن بسیار مناسب و به صرفه باشد. که در این صورت با یک تیر دو نشان زده می شود. همکاری با پیشرفته ترین و بهترین چاپخانه ها در کشور باعث رسیدن به بهترین کیفیت چاپ در محصول می شود.

راحله طاهری فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رومیشا شما را به خرید بهترین محصولات انواع پاکت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید